امور مشتریان

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

با رزوافزون شدن گوشي هاي هوشمند در دنيا و ارائه سيستم عامل اندرويد از طرف شرکت گوگل اين سيستم عامل با توجه به متن باز بودن آن و فاکتورهاي قابل متمايز ديگرش توانست توجه برنامه نويسان زيادي را به خود معطوف کند . اندرويد ، امروزه به عنوان قويترين سيستم عامل تلفن همراه شناخه ميشود و بيشترين استفاد کننده را درميان مردم دنيا به خود اختصاص داده است .

طراحي اپليکيشن حرفه ايي

توجه به اين بستر پويا و جذاب نقش تعيين کننده ايي در زندگي و تجارت شما خواهد داشت .

شما با داشتن اپليکيشن اندرويد براي وب سايتتان و يا شرکت ، فروشگاه ، رستوران ، خبرگزاري ، شرکت خدمات مسافرتي و تورو و سيستم هاي رزرواسيون خود و ... کمک بسزايي براي به روز بودن خود و مشتريانتان و گسترش کسب و کار خويش ايفا خواهيد کرد . شرکت ما با وجود متخصصين در ضمينه برنامه نويسي اندرويد ، قادر به طراحي و برنامه نويسي اپليکيشني کاملا اصولي و با امکانات درخواستي شما ميباشد .

سوالات مشتريان

» هزينه توليد اپليکيشن موبايل چقدر است و اين هزينه چگونه برآورد مي شود؟

ميزان هزينه بستگي به نوع و ساختار اپليکيشن و امکانات و تکنولوژي هاي استفاده شده در نرم افزار دارد.
عموما مشتريان ما با مراجعه و درخواست راهکار براي طراحي يک اپليکيشن موبايل انتظارات خود را اعلام و ما پس از بررسي و در نظر گرفتن چگونگي استفاده از تکنولوژيهاي موجود بر روي سيتم عاملهاي موبايلها و تبلت هاي هوشمند اقدام به ارائه طرح اوليه نرم افزار مي‌کنيم. پس از تأييد طرح اوليه توسط مشتري، برآورد هزينه بر اساس زمان و انجام دادن و يا ندادن مشابه آن پروژه توسط برنامه نويسان شرکت و پارامترهاي ديگر انجام مي‌شود. درنتيجه براي برآورد هزينه بايد طرح نرم افزار شما بررسي شود.

براي درخواست و توليد يک اپليکيشن چه مراحلي بايد طي شود؟

  مراحل توليد اپليکيشن بدين ترتيب است
 • سفارش اوليه از طرف مشتري
 • کسب و کار و نحوه عملکرد کنوني مشتري توسط کارشناسان
 • ارائه راهکارهاي نوين قابل اجرا توسط تکنولوژي موبايل از طريق يک طرح اوليه
 • اعلام نظر و تأييد طرح اوليه توسط مشتري
 • ارائه قرارداد و طرح تکميلي ضميمه قرارداد
 • شروع طراحي اپليکيشن موبايل و احتمالا وب سرويسهاي مورد نياز توسط برنامه نويسان
 • تحويل نسخه اوليه براي بررسي توسط مشتري و تأييد آن
 • اعمال تغييرات احتمالي و نهايي کردن پروژه
 • ارائه نسخه نهايي و درصورت تمايل انتشار اپليکيشن توسط شرکت بر روي مارکتهاي داخلي و خارجي

» مدت زمان مورد نياز براي توليد يک اپليکيشن چقدر است؟

توليد يک اپليکيشن موبايل بسته به پلتفرم آن (اندرويد، آي او اس، جاوا و...) و ميزان بزرگي پروژه تخمين و به مشتريان اعلام مي‌شود. تا کنون اين زمان کمتر از يک ماه بوده ولي نمي‌توان آنرا براي تمامي نرم افزارها عموميت داد.

» براي توليد اپليکيشن از کدام تکنولوژيهاي نوين موبايل‌هاي هوشمند مي‌توان استفاده کرد؟

برنامه نويسان ما تا کنون بر حسب نوع پروژه‌ها و اپليکيشن‌هاي درخواستي از مرتبط ترين تکنولوژي‌هاي روز موبايل با پروژه از قبيل GPS، Internet(GPRS/WiFi)، SMS، Camera، Map، Notification، Alarm، Bluetooth و... استفاده کرده اند. شما نيز مي‌توانيد کسب و کار خود را به ما معرفي تا ما براي شما راهکارهاي جديد بر اساس اين تکنولوژي‌ها ارائه کنيم.

» يک وب سايت براي داشتن يک اپليکيشن موبايل خبرخوان بايد چه خصوصياتي داشته باشد؟

براي ارتباط دادن يک اپليکيشن خبر خوان (RSS Reader) موبايل هوشمند به وب سايت شما، مي‌توان فقط از لينک RSS موجود بر روي سايت شما استفاده کرد.
همچنين از طريق وب سرويس امکانات بيشتري همانند لايک، کامنت، کليک و... را براي اپليکيشن خبرخوان وب سايت شما ارائه کرد. براي اين امر بايد کدهايي با عنوان وب سرويس توسط شما، شرکت پشتيباني دهنده وب سايت شما و يا کاراشناسان ما طراحي شود تا نرم افزار بتواند از طريق اينترنت و دسترسي به اين وب سرويسها اطلاعات را از وب سايت شما دريافت و به کاربران خود نمايش دهد.
با توجه به استاندارد بودن زبان مکالمه اين وب سرويسها، محدوديتي براي توليد آنها بر اساس تکنولوژي وب سايت شما از جمله ASP، PHP، Joomla، WordPress و... بوجود نخواهد آمد.

» براي کدام سيستم عامل هاي موبايل توانايي توليد اپليکيشن را داريد و کدام يک را بيشتر توصيه مي‌کنيد؟

برنامه نويسان شرکت توانايي توليد اپليکيشن موبايل براي کليه پلتفرم ها و سيستم عاملهاي اندرويد، آي او اس، جاوا، سيمبين، ويندوز فون، بادا، تايزن و... را دارند ولي با توجه به گستردگي بيش از حد مشتريان تلفنهاي همراه و تبلتهاي اندرويد در کشور ايران پيشنهاد ما در مرحله اول توليد يک اپليکيشن اندرويد و درصورت بازخورد مثبت از طرف کاربران طراحي نرم افزار براي ساير پلتفرمهاي موبايل است.

» براي توليد اپليکيشن از کدام تکنولوژيهاي نوين موبايل‌هاي هوشمند مي‌توان استفاده کرد؟

براي توليد اپليکيشن هاي اندرويد از زبان برنامه نويسي و پلفترم پيشنهادي شرکت گوگل يعني java و eclipse استفاده مي‌کنيم و در نوشتن کدها کليه استاندارهاي جهاني را رعايت مي‌کنيم.

» پس از طراحي و توليد يک اپليکيشن موبايل، آنرا چگونه منتشر مي‌کنيد؟

با توجه به تحريم هاي مارکتهاي خارجي، در حال حاضر براي تلفنها و تبلتهاي هوشمند مارکهاي داخلي وجود دارند که ميتوان از آنها براي انتشار اپليکيشن شما استفاده کرد. همچنين شما ميتوانيد لينک دانلود اپليکيشن خود را بصورت بارکد (QR-Code) در محل کسب و کار خود نصب نماييد و يا از طريق بلوتوث براي مشتريان خود ارسال کنيد.
بعلاوه شرکت با توجه به گستره وسيع کاربران خود، ميتواند اپليکيشن شما را به آنها معرفي نمايد و لينک اپليکيشن شما را در داخل وب سايت شرکت، وبلاگ دانستنيهاي اندرويد و يا از طريق Notification (قاصدک) به آنها اعلام کند.

  توانايي هاي ما
 • اپليکيشن خبرخوان
 • اپليکيشن معرفي
 • اپليکيشن وب سرويس
 • اپليکيشن بازي
 • اپليکيشن سرگرمي
 • اپليکيشن صنعتي
  

تماس با ما

تلفن : 33775075-031 فکس : 33775075-031

ایمیل : admin@webloading.ir

ساعات کاری : شنبه تا پنج شنبه - ساعت 8 الی 18

آخرین پروژه های در دست اقدام

وب سایت لاکچری استور

63%

اپلیکیشن مدیریت مشتریان

96%

وب سایت کانکس سپاهان

98% Complete 98%

Search