شرح مراحل طراحی وب سایت

مراحل راه اندازی سایت

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

در صورتی که تصمیم به راه‌اندازی یک وب‌سایت و یا نرم‌افزاری تحت وب دارید، پیش از اقدام نهایی به پیشنهادهای ما نیز اندک توجهی بفرمایید.
روش و مراحل راه‌اندازی یک وب‌سایت در نیودیتا به صورت زیر است:

تماس اولیه

نخستین گام ما بررسی زمینه کاری است که برای آن باید وب‌سایت یا پورتال پیاده‌سازی شود. بدین شکل پس از تماس شما اطلاعاتی در رابطه با هدفی که می‌خواهید به صورت آنلاین درآید، در قالب سوالاتی مشخص از شما دریافت خواهد شد. همچنین ممکن است در صورت نیاز، پیشنهاداتی نیز از سوی ما برای بهبود طرح شما ارائه گردد.

مستند امکان‌سنجی (پروپزال)

پس از جمع آوری اطلاعات مورد نیاز، مستندی تحت عنوان «مستند امکان‌سنجی» یا «پروپزال طراحی وب» تهیه و برای شما ارسال می‌گردد که شامل توضیح عملکرد تک‌تک بخش مورد نیاز در وب‌سایت، روش و تکنولوژی پیشنهادی مناسب برای وب‌سایت شما و همچنین زمان و هزینه پیاده‌سازی به صورت بخش به بخش در آن آورده می‌شود. لازم به توضیح است که تهیه این مستند، رایگان می‌باشد.
در صورت تمایل می‌توانید همین حالا برای دریافت طرح پیشنهادی برای وب‌سایت جدید خود، اقدام نمایید.

قرارداد

در صورت توافق برای اجرای پروژه توسط آروین رایان گام بعدی تهیه قراردادی است که تعهدات طرفین را اعلام و شرایط عمومی و اختصاصی پیمان را ذکر می‌کند.

طراحی ظاهر گرافیکی

ابتدایی‌ترین مرحله عملیاتی در اجرای وب‌سایت، تهیه طرح پیشنهادی متناسب با موضوع پروژه و ارسال آن برای شما می‌باشد. این طرح ممکن است تا رسیدن به مشخصات مطلوب شما، نیاز به تغییراتی داشته باشد. پس از تایید طرح توسط شما، مراحل بعدی آغاز می‌گردد. پیشنهاد می‌شود همزمان با تهیه طرح، شما نیز ضمن تصور و اندیشیدن به وب‌سایت نهایی‌شده خود، مطالبی را که می‌بایست در آن قرار گیرد تهیه نمایید تا به سرعت پیشرفت پروژه کمک شود. در صورت نیاز به کمک در جمع‌آوری مطالب، همکاران ما آماده کمک به شما خواهند بود.

پیاده‌سازی بدنه اصلی وب‌سایت

مرحله اصلی اجرای پروژه، اجرای بدنه وب سایت است. ظاهر گرافیکی و کدهای برنامه‌نویسی (اسکریپت‌ها) در کنار یکدیگر قرار گرفته و وب‌سایت شما را شکل می‌دهند. مراحل پیشرفت این بخش برای شما قابل مشاهده است و شما می‌توانید نقطه نظراتتان را برای اجرای هر چه بهتر پروژه با همکاران بخش فنی ما مطرح نمایید.

آموزش، ورود اطلاعات و برطرف کردن مشکلات احتمالی

آخرین گام اجرای وب‌سایت شما این خواهد بود که اطلاعات جمع‌آوری شده به صورتی مناسب و شکیل در سایت قرار گیرد و آموزش‌های لازم برای مدیریت وب‌سایت به شما داده می‌شود. همچنین در صورتی که مشکلاتی در عملکرد وب‌سایت وجود داشته باشد، در این مرحله مشخص و برطرف می‌گردد.

تحویل و پیشتیبانی

در نهایت پروژه به شما تحویل می‌گردد و تا مدت زمان یک سال آروین رایان خود را در مورد اشکالات آشکار نشده در وب سایت مسئول می‌داند و آنها را برطرف می‌نماید.

برای اطلاع از جزئیات بیشتر می‌توانید با استفاده از بخش پشتیبانی آنلاین، با همکاران ما گفتگو نمایید.

طراحی وب سایت

یکی از خدمات نوین آروین رایان خدمات طراحی وب بر پایه تکنولوژی های روز دنیا می باشد. بی شک طراحی وب برای ما تنها ایجاد چند صفحه زیبا در قالب یک وب سایت برای شما نخواهد بود در حقیقت هدف ما برای مشتریانمان ایجاد بستری راحت و امن برپایه فن آوری های عرصه وب به منظور رونق بخشی به کسب و کار شان خواهد بود . برای سفارش طراحی وب سایتتان کلیک کنید.
More Services in Arvin Rayan Sepahan : www.webloading.ir

تماس با ما

تلفن : 33775075-031 فکس : 33775075-031

ایمیل : admin@webloading.ir

ساعات کاری : شنبه تا پنج شنبه - ساعت 8 الی 18

آخرین مطالب

آخرین پروژه های در دست اقدام

وب سایت لاکچری استور

63%

اپلیکیشن مدیریت مشتریان

96%

وب سایت کانکس سپاهان

98% Complete 98%

Search